Idealne filmy na świąteczne seanse !

Święta Bożego Narodzenia oraz pierwszy i drugi dzień świat to idealny czas wolny do spędzenia wspólnie z rodziną, oraz przyjaciółmi. Aby umilić sobie ten razem spędzany czas, proponujemy filmy w klimacie świątecznym. Na naszej top liście znalazły się stare oraz nowe filmy przedstawiające śmieszne perypetie, rodzinne świętowanie, przygotowania do świątecznych wyjazdów oraz wiele więcej…

Oczywiście, że święta bez Kevina to nie święta dla tego numer jeden na liście jest film Kevin sam w domu. Równie śmieszny oraz mocno polecany przez wiele osób jest film z Rodzinką Griswolds, czyli W krzywym zwierciadle. Opowieść o świątecznym Elfie, który był całkiem inny niż pozostałe Elfy, to propozycja na seans świąteczny z filmem pt. Elf. Jeśli świąteczna fiesta kojarzy ci się ze świątecznym romansem, to koniecznie musisz obejrzeć film pt. Świąteczny rycerz. Dla poniektórych osób święta to wariacki czas więc gorąco polecamy kubek gorącej czekolady do oglądania filmu Rodzinny dom wariatów. Polskie kino nie jest wcale gorsze, więc dla wielbicieli polskich filmików polecają się Listy do M oraz Kochajmy się od święta. Porządną dawkę zabawy zapewni nam kolejny film pt. Święta Last Minute. Dla tych, którzy pragną, tylko aby święta szybko się skończyły, doradzamy seans z Przetrwać święta. Dawkę dobrej zabawy dla dzieci zapewnią filmy Spisek w Boże Narodzenie, Grinch: Świąt nie będzie, Ekspres polarny, Artur ratuje Gwiazdkę oraz Opowieść Wigilijna. Jeśli uważasz, że masz najcięższą pracę na świecie, to koniecznie musisz obejrzeć Zawód święty Mikołaj.

Kraina lodu 2

Bez wątpienia święta w tle z ulubionymi filmami zapewnią każdemu domownikowi wielu uśmiechów, a nawet łez z radości. Pamiętaj o tym, aby sprawdzić, czy każdy uczestnik seansu ma odpowiedni wiek do oglądania filmu, który zdecydujesz się włączyć na telewizorze podczas świąt.