Od niedawna Disney+ jest w końcu dostępny w Polsce. Poniżej znajduje się lista najciekawszych produkcji, od których warto rozpocząć przygodę z nową platformą streamingową.

Głośne produkcje

Mimo, że zdobyły uznanie widzów i krytyków, nie można było ich obejrzeć w Polsce. Teraz przyszedł czas nadrabiania zaległości. Warto przygotować się na długie wieczory z Disney+, ponieważ przedstawione tytuły są zaledwie początkiem fascynującej przygody.

The Mandalorian

Pierwszy serial aktorski w uniwersum Gwiezdnych Wojen. To właśnie tutaj pojawia się uwielbiany przez wszystkich Baby Yoda i już tylko dla niego warto obejrzeć The Mandalorian. Tytuł oferuje przyjemny klimat, który łączy futurystyczny sprzęt z klimatem Dzikiego Zachodu. Nie brakuje tu akcji, międzygwiezdnych pościgów, emocjonujących starć i wielu mądrości. Za główny grzech można tu wskazać wymuszony humor (miejscami) oraz dość płytkie postacie drugoplanowe.

Zobacz też, jak wygląda kariera Amber Heard po procesie z Johnnym Deppem.

Pam i Tommy

Pełen humoru, ale też skłaniający do refleksji film o najgłośniejszym skandalu lat 90. To właśnie wtedy wyciekły intymne nagrania Pameli Anderson i jej męża. Jak do tego doszło? Jaki miało to wpływ na karierę aktorki? Chociaż podejście do tematu sprawia wrażenie lekkości i nonszalancji, to porusza wiele ważnych tematów, a także zmusza do myślenia.

Chip i Dale: Brygada RR

W ostatnich latach filmy bazujące na połączeniu animacji z aktorską obsadą są dość marne. Na szczęście Chip i Dale: Brygada RR przełamuje złą passę i wchodzą na ekrany w wielkim stylu. Komiczne wiewiórki budzą sentyment, naśmiewają się z popkultury XXI wieku, a przy tym łączą siły, aby uratować przyjaciela. Wysokich lotów humor, przyjemna animacja, dobra gra aktorska i momenty wzruszeń. W tym filmie jest wszystko.

Zbrodnia po sąsiedzku

Bohaterowie serialu miłują się w podcastach kryminalnych, ale z prawdziwą zbrodnią nie mieli nigdy do czynienia. Wszystko się zmienia, gdy w dość tajemniczych okolicznościach ginie jeden z ich sąsiadów. Skoro młodociani detektywi mają opanowaną teorię, to czemu mieliby nie poradzić sobie w praktyce? Zbrodnia po sąsiedzku cieszy się ogromną popularnością, na co wskazuje chociażby ocena. Jest to 100% pozytywnych opinii od krytyków oraz 93% od widzów.

Hamilton

Ojciec założyciel Stanów Zjednoczonych, którego historia fascynuje, uzależnia i wciąga. Piękny musical opisujący życie i śmierć niezwykłego człowieka. Młody chłopak uciekający przed problemami postanawia walczyć o swoje szczęście. W tym celu rusza do Nowego Jorku, aby rozpocząć nowe życie. Nie przypuszcza, że w przyszłości stanie się jedną z najsłynniejszych postaci w historii Ameryki.