Każdego dnia wybierasz pewną listę przyjemności. Jesteśmy rozpieszczani przez wszelkiego rodzaju kulturalne wydarzenia. Dlatego ignorujemy te sprawy, które nas nudzą. Nie mamy ani czasu na obejrzenie wszystkiego, ani ochoty na realizację niechcianych projektów. Gdy masz czas wolisz go wykorzystać na przyjemny film, który wzbudzi w tobie wiele emocji.
Rok 2022 zacznie się świetnymi filmami, na które będziesz pędzić do kina albo kupisz sobie na dvd i blueray. Netfliks to też dobra opcja na filmowe marzenia. Już pierwsze miesiące będą wypełnione po brzegi gorącymi filmami. Będą to z całą pewnością: "Titane", "The Batman" czy też MCU. Miłośnicy kina powinni już teraz zaopatrzyć się w czas na długie zimowe wieczory i letnie gorące dni.

Nastaw się na oglądanie wielu znanych i cenionych, takich jak: Marvel, DC, legend horroru czy Nicolas Cage. Będą to tytuły: "Krzyk", "Doktor Strange", "Batman", "Nieznośny ciężar wielkiego talentu". Takie nowości możesz obejrzeć w kinie. Chociaż za jakiś czas pewnie będą dostępne również na platformie Netfliks czy Apple TV+. Co jeszcze czeka miłośników świetnego kina?

Gdy uzbierasz kilka godzin na oglądanie możesz zdecydować się na "Inni ludzie" albo "Gierka" – produkcje z Polski, naszej cenionej Doroty Masłowskiej. Jeżeli przegapiłeś jakieś produkcje to możesz liczyć na franczyzy dla przykładu "Fantastyczne zwierzęta…" czy też "Doktor Strange".
Siedzisz na kanapie i pijesz CocaColę ze swojej ulubionej szklanki z twardego szkła. Tak taki smak jest lepszy niż cokolwiek innego. Wiesz, że masz kilka godzin na odprężenie, czas tylko dla siebie. Włączasz Netfliks a tam oglądasz najnowsze filmy na rok 2022. Chcesz tego więcej i przeglądasz, co jeszcze cię czeka. Większość osób w takich momentach nie może oderwać wzroku od ekranu, tak też i ty patrzysz w ekran jak zaczarowany. Widzisz tytuły „Titane”, „Krzyk”, „The Batman” i już wiesz, jak spędzisz resztę wieczoru. Wcześniej nie miałeś co wybrać na platformach streamingowych, nie znałeś tych tytułów, a nawet nie wiedziałeś o ich istnieniu. Teraz, gdy nauczyłeś się wyszukiwać filmu na Netfliksie wiesz jak działać. Tylko upewnij się, że masz pod ręką zapas CocaColi. Bo seans będą bardzo dobre i równie długie.

"Titan" wkroczy do kin już 14 stycznia. Jest to film, który już został nagrodzony na festiwalu w Cannes. Produkcja ta jest na tyle ekstremalna, że jurorzy nie mogli jej ominąć. Tym razem twórcy postawili na zboczenia: mechanofilię, transhumanizm i transpłciowość – wszystko to w jednym filmie. Miłośnicy kina poczują się wgnieceni w fotel.
"Krzyk" zawita do kin również 14 stycznia. Już teraz sformułuj sobie wymówkę, aby wieczorami oglądać filmy na Netfliksie, a nie myć naczynia. Film ma zapewnić humor oraz krwawe sceny. Towarzyszyć nam będą Matt bettinelli-Olpin i Tyler Giller.
A co w Polsce? Polskie kino stawia na "Gierka". Film będzie w kinach od 21 stycznia. Ma być to opowieść od kuchni, więc zobaczysz czy potwierdzą się słowa słyszane od dziadków i rodziców.

Monotonne wieczory przed tv – co wybrać?

Aby móc cieszyć się w pełni tymi produkcjami trzeba uznawać filmy za warte obejrzenia. Jeżeli czujesz, że któryś z tych filmów jest właśnie dla ciebie to rezerwuj sobie czas. Znajdź w Internecie kina, zobacz kiedy Netfliks będzie miał wspominane produkcje i ciesz się rozrywką.
Na dokładkę możesz wybrać się na „The Batman” od 4 marca 2022 roku. Tym razem Matt Reeves proponuje inne podejście do tego kultowego bohatera. "Długie Halloween" posłużyło do stworzenia odpowiedzi na pytanie dlaczego Batman cały czas uchodzi za najlepszego detektywa świata, jak to jest, że Mroczny Rycerz przez tyle lat jest bohaterem dla młodzieży. Głównym bohaterem będzie Robert Pattison.
Oglądanie tych znakomitych filmów to gra warta świeczki. Filmy uświadamiają nam historię, pobudzają do czynienia dobra, wyzwalają chęć poznawania nowości ze świata nauki. To nie tylko rozrywka ale też edukacja kulturalna.